Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.
