Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Revisions
da: Versioner

en: Log message
da: Logbesked

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Revert
da: Gendan

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version

en: Webform
da: Webformular

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
da: En beskrivelse af de tilføjelser eller ændringer, der er foretaget, for at hjælpe andre bidragydere med at forstå dine motiver.
