Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
el: Επεξήγηση για τις προσθήκες ή τις διορθώσεις που κάνετε για να καταλάβουν καλύτερα οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.
