Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: Webform
fa: فرم ساز

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
fa: یک توضیح که به سایر نویسندگان کمک می‌کند تا انگیزه شما را برای افزودن یا به‌روز نمودن این محتوا درک کنند.
