Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Log message
hi: लॉग संदेश

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: current revision
hi: मौजूदा सुधारण
