Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Revisions
hr: Revizije

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
hr: Pojašnjenje dodataka ili nadogradnji koje bi drugim autorima ili korisnicima trebalo pomoći razumjeti administraciju sadržaja i vaše motive.
