Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Log message
jv: Pesen log

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki
