Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Webform
nl: Formulier

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
nl: Een uitleg bij de toevoegingen of wijzigingen, die andere auteurs helpen uw beweegredenen te begrijpen.
