Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Revisions
pl: Wersje

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Webform
pl: Formularz

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
pl: Opis dokonanych zmian, mający pomóc współtwórcom w zrozumieniu zamiarów autora.
