Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Revisions
ro: Revizii

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revert
ro: Revenire

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ro: O explicaţie a adăugărilor, sau a actualizărilor, pentru a ajuta alţi autori să înţeleagă motivaţia ta de a scrie în această carte.
