Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Revisions
sv: Versioner

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Webform
sv: Webbformulär

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
sv: En förklaring av de tillägg eller uppdateringar du gjort för att andra författare skall förstå varför du gjort dem.
