Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས
