Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Webform
lt: Web forma

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.
