Webform Revisions (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Revisions
no: Versjoner

en: Log message
no: Loggbeskjed

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
no: En kommentar om forandringene du har gjort. Vises når man ser på oversikten over tidligere versjoner for denne siden.
