Webform Rules (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Component value
cs: Hodnota komponenty

en: Submission ID
cs: ID odeslání
