Webform Rules (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Webforms
de: Webformulare

en: Webform
de: Webformular

en: Save Draft
de: Entwurf speichern

en: Component value
de: Komponentenwert

en: Submission ID
de: Eingaben-ID

en: Submitted data
de: Gespeicherte Einträge

en: Component title
de: Titel der Komponente
