Webform Rules (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Save Draft
fi: Tallenna keskeneräinen

en: Component value
fi: Komponentin arvo

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Component value as html
fi: Kentän arvo HTML:nä

en: Raw component value
fi: Raaka kentän arvo
