Webform Rules (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Webforms
it: Webform

en: Save Draft
it: Salva bozza

en: Component value
it: Valore del componente

en: Submission ID
it: ID dell'invio
