Webform Rules (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Node ID
ja: ノードID

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Save Draft
ja: 下書きを保存

en: Component value
ja: コンポーネントの値

en: Submission ID
ja: 送信ID
