Webform Rules (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Node ID
vi: ID node

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web

en: Save Draft
vi: Lưu bản nháp

en: Component value
vi: Giá trị của thành phần
