Webform Rules (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Node ID
ru: ID материала

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Save Draft
ru: Сохранить черновик

en: Component value
ru: Значение компонента

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Component title
ru: Заголовок компонента
