Webform Rules (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Node ID
ca: ID del node

en: Webform
ca: Formulari web

en: Save Draft
ca: Desa l'esborrany

en: Component value
ca: Valor d'un component

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament
