Webform Rules (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Webforms
da: Webformularer

en: Webform
da: Webformular

en: Save Draft
da: Gem kladde

en: Component value
da: Komponentværdi

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID
