Webform Rules (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Save Draft
hu: Piszkozat mentése

en: Component value
hu: Összetevő értéke

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: After a webform has been submitted
hu: Miután a webform be lett küldve

en: User, who submitted the webform
hu: A felhasználó, aki az űrlapot kitöltötte

en: The webform node
hu: A webform

en: The submitted webform data
hu: A webform kitöltött értékei

en: Adds rules integration for webform submissions.
hu: Webform-eseményekhez köthető szabályokat biztosít a <em>Rules</em> modulhoz.

en: After a webform has been saved as draft
hu: Miután a webform piszkozatként el lett mentve

en: The form id of the submitted form
hu: A beküldött űrlap azonosítója

en: webform data
hu: webformadat
