Webform Rules (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Webforms
lt: Webformos

en: Webform
lt: Web forma

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID
