Webform Rut (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Examples: $, #, -.
ca: Exemples: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
ca: Exemples: lb, kg, %.

en: Unique
ca: Únic

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
ca: Comprova que tots els valors introduïts en aquest camp són únics. No es permet utilitzar el mateix valor dues vegades.
