Webform Rut (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Examples: $, #, -.
el: Παραδείγματα: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
el: Παραδείγματα: lb, kg, %.
