Webform Rut (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.
