Webform Rut (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Examples: $, #, -.
pl: Przykłady: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
pl: Przykłady: lb, kg, %.

en: Unique
pl: Unikalne

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
pl: Zaznacz jeżeli wszystkie wpisywane wartości dla tego pola są unikalne. Ta sama wartość nie może zostać użyta dwukrotnie.
