Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks
