Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično
