Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Email
eo: Retmesaĝo
