Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Webform
gl: Formulario web

en: Export format
gl: Formato de exportación
