Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
