Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Email
he: דוא"ל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Export format
he: פורמט ייצוא
