Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Email
lv: E-pasts

en: Webform
lv: Webforma

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts
