Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
