Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Email
nl: E-mail

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Webform
nl: Formulier

en: Export format
nl: Exportformaat
