Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Email
sk: E-mail

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Export format
sk: Formát exportu
