Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Email
sv: E-post

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Export format
sv: Exportformat
