Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Email
th: อีเมล
