Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq
