Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Webform
ca: Formulari web

en: Export format
ca: Format d'exportació
