Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Email
de: E-Mail

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Webform
de: Webformular

en: Export format
de: Exportformat
