Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Email
es: Correo electrónico

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Export format
es: Formato de exportación
