Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Email
fr: Courriel

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Export format
fr: Format d'export
