Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Email
is: Netfang
