Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын
