Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Email
km: អ៊ីមែល
