Webform Scheduled Analysis (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Email
ne: ईमेल
